Windykacja należności

windykacja należności Wrocław

Służymy pomocą w dochodzeniu należności na wszystkich etapach postępowania – polubownego, sądowego, egzekucyjnego.

WIndykacja należności powinna mieć charakter kompleksowy, nie należy poprzestawać na pojedyńczych działaniach, w windykacji jest również bardzo ważny parametr czasu, im szybciej rozpoczęte procedury windykacyjne tym większa skuteczność, Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej materii, skonsutuj się z nami, wstępna weryfikacja sprawy jest bezpłatna i nie zobowiązuje do zawarcia z nami umowy. Zweryfikujemy sprawę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Windykacja należności - etapy postępowania windykacyjnego:

  • wezwanie dłużnika do dobrowolnej zapłaty należności, próby polubownego rozstrzygnięcia sporu,
  • wszczęcie oraz prowadzenie postępowania sądowego,
  • wszczęcie oraz monitorowanie przebiegu postępowania egzekucyjnego,
  • sporządzanie wniosków dłużnika o wszczęcie postępowań: układowego oraz upadłościowego,
  • zgłaszanie dłużników do biur informacji gospodarczej, rejestru dłużników niewypłacalnych.

 

 W zakresie dochodzenia należności ściśle współpracujemy z Kancelaria Prawną W.S.I. Polska mającą wieloletnie doświadczenie na rynku windykacji krajowej i międzynarodowej.

Windykację należności prowadzimy w kraju jak i zagranicą min.:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja , Czarnogóra , Czechy , Dania , Estonia , Finlandia , Francja , Grecja , Hiszpania , Holandia, Irlandia , Islandia, Izrael, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia,  Portugalia,  Rosja,  Rumunia, Serbia, Słowacja,  Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

Nasza kancelaria mieści się we Wrocławiu, ale obsługujemy klientów z całej Polski i z zagranicy, gdzie również prowadzimy sprawy.