Usługi prawne Kancelarii Adwokackiej Ewy Wąsowicz

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia adwokat Ewy Wąsowicz oferuje wszechstronną obsługę prawną klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucjonalnych.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie zarówno stałego doradztwa prawnego, jak również w ramach indywidualnych zleceń. Oferowana przez Kancelarię pomoc obejmuje, w szczególności, porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów umów oraz innych aktów prawnych, a także występowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania oraz urzędami.

Kancelaria działa dla Klientów we wszystkich rodzajach spraw w oparciu o bogatą wiedze fachową, zgodnie z zawodowymi standardami etycznymi. Proponujemy efektywne rozwiązania prawne o najwyższym standardzie.

prawo cywilne

Prawo cywilne

Prawo cywilne to bardzo szeroka dziedzina, której zagadnienia dotykają codziennie niemal każdego z nas. Dlatego bardzo istotne jest, aby mieć świadomość przysługujących nam praw i możliwych rozwiązań danego problemu.

CZYTAJ WIĘCEJ

prawo w biznesie

Prawo w biznesie

Dla sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorcy ogromne znaczenie ma jego właściwa obsługa prawna. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi z zakresu prawa gospodarczego i handlowego były na najwyższym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

prawo karne

Prawo karne

Skuteczna obrona praw osoby zatrzymanej w postępowaniu karnym i efektywne zabezpieczenie jej interesów możliwe jest przede wszystkim dzięki dyspozycyjności i szybkości działania jego obrońcy. Bardzo istotne jest, aby w takich sytuacjach z pomocy adwokata korzystać już od jak najwcześniejszego etapu postępowania.

CZYTAJ WIĘCEJ

prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, gwarantując wysoką jakość usług i życzliwe, pełne zrozumienia podejście.

CZYTAJ WIĘCEJ

prawo administracyjne

Prawo administracyjne

Przepisy prawa administracyjnego regulują bardzo wiele dziedzin naszego życia i w najszerszym stopniu dotykają naszych praw i obowiązków jako obywateli.

CZYTAJ WIĘCEJ

prawo karne

Odszkodowania

Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc w dochodzeniu odszkodowań oraz zadośćuczynień z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy, innych nieszczęśliwych zdarzeń, jak również błędów lekarskich.

CZYTAJ WIĘCEJ

windykacja

Windykacja

Służymy pomocą w dochodzeniu należności na wszystkich etapach postępowania – polubownego, sądowego, egzekucyjnego, na teranie kraju jak i poza jego granicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

spory międzynarodowe

Spory międzynarodowe

Otwarcie rynków europejskich spowodowało znaczny wzrost zapotrzebowania na usługi związane z obsługą prawną różnego rodzaju międzynarodowych kontraktów handlowych czy też spraw dotyczących zagranicznego rynku pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

system rozliczeń

System rozliczeń

Kancelaria Adwokacka adw. Ewy Wąsowicz założona została z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ