Prawo karne

prawo karne wrocław

Skuteczna obrona praw osoby zatrzymanej w postępowaniu karnym i efektywne zabezpieczenie jej interesów możliwe jest przede wszystkim dzięki dyspozycyjności i szybkości działania jego obrońcy. Bardzo istotne jest, aby w takich sytuacjach z pomocy adwokata korzystać już od jak najwcześniejszego etapu postępowania.Niejednokrotnie bowiem sytuacje zatrzymania przez Policje mają miejsce wgodzinach wieczornych lub nocnych. Konsekwencje podejmowanychwówczas przez funkcjonariuszy czynności decydują o biegu dalszego postępowania.

Z uwagi na powyższe,Kancelaria Adwokacka Ewy Wąsowicz zapewnia całodobowy kontakt z adwokatem w sprawach nagłych, wymagających podjęcia natychmiastowego działania we Wrocławiu i okolicach, pod alarmowym numerem telefonu 726 670 454.

Niezależnie od momentu przekazania nam sprawy, prowadzimy z pełnym zaangażowaniem profesjonalną reprezentację klientów na wszystkich etapach postępowania karnego - przygotowawczym, sądowym we wszystkich instancjach oraz postępowaniu wykonawczym. Podejmujemy się również obrony praw osób pokrzywdzonych i występujących w charakterze oskarżycieli posiłkowych.

  • pomoc prawna osobie zatrzymanej
  • obrona w sprawach karnych
  • pomoc prawna w postępowaniu wykonawczym
  • reprezentacja osób pokrzywdzonych
  • występowanie w roli oskarżyciela

Prawo karne - Wrocław