Rejestr upadłości Niemcy

Rejestr upadłości w Niemczech

W niemieckim rejestrze upadłości znajdziemy postanowienia dotyczące niewypłacalności dłużników - Insolvenzbekanntmachungen.

Do rejestru upadłości wprowadzane są informację w sprawach niewypłacalności wydane przez wszystkie niemieckie sądy. Informacja upubliczniona w rejestrze jest prawnie wiążąca i publicznie dostępna.

 

Rejestr upadłości w Niemczech

 

Dostęp do rejestru upadłości ma każdy zainteresowany, dane są dostępne na stronie internetowej. Informacje są dostępne wyłącznie w języku niemieckim. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich toczących się postępowań dotyczących upadłości – niewypłacalności dłużnika, są dostępne. Informację dotyczą przedsiębiorców gdzie postępowanie nie zostało zakończone upadłościom. Po zakończeniu postępowania dane są usuwane.

 

Upadłość w Niemczech – Pomoc Adwokata

 

Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w dochodzeniu należności w Niemczech. Prowadzimy sprawy na każdym etapie, początkowo od windykacji miękkiej, poprzez postępowanie sądowe, aż do postępowania egzekucyjnego, a w przypadku ogłoszenia upadłości przez dłużnika możemy w imieniu wierzyciela zgłosić wierzytelność w postępowaniu upadłościowym.

 


NIE WIESZ CZY TWÓJ DŁUŻNIK OGŁOSIŁ UPADŁOŚĆ – MOŻEMY TO SPRAWDZIĆ.