Zleć windykację

Czego oczekiwać zlecając windykację?

Przedsiębiorcy, którzy mają problem z niezapłaconą fakturą początkowo najczęściej starają się odzyskać należność samodzielnie. Dopiero po czasie zastanawiają się jakiej kancelarii zlecić windykację. Czego należy oczekiwać zlecając usługę windykacji.

 

Zlecając windykację - oczekuj:

 

Bezpłatna weryfikacja sytuacji dłużnika i analiza sprawy

 

Długi można odzyskać, w przypadku gdy dłużnik posiada środki finansowe czy też rzeczowe, z których może  spłacić należności. Wstępna analiza sprawy ma uprawdopodobnić odzyskanie należności, zbadać kondycję finansową dłużnika. Weryfikacja stanu faktycznego umożliwia ocenę szans na skuteczne wyegzekwowanie należności. Od nich zależy decyzja o przyjęciu lub rezygnacji ze zlecenia windykacji.

 

Aktywna windykacja

 

Skuteczny kontakt z dłużnikiem i poinformowanie go o konsekwencjach nieregulowania należności jest bardzo ważne. Korespondencja listowna a tym bardziej poprzez email szybko trafia do kosza, kontakt bezpośredni z dłużnikiem jest niezmiernie ważny, a przy czym windykacja staje się jeszcze bardziej skuteczna. Pojawienie się kontaktu z zewnętrznego podmiotu prawnego, czym jest kancelaria adwokacka skuteczne motywuje dłużnika do spłaty zadłużenia.  Naszym głównym celem jest wyegzekwowanie należności na etapie pierwszym tzw. Polubownym, etap ten minimalizuje koszty windykacji i jest najszybszym z możliwych. Wieloletnie doświadczenie naszych windykatorów pozwala skutecznie odzyskać należność. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, stosujemy najlepsze rozwiązania sprawy. Etap polubowny staramy się zamknąć w terminie 30 dni, jeżeli nie widzimy chęci polubownego rozwiązania sprawy, a dłużnik gra tylko na czas, proponujemy klientowi skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego poprzez naszych profesjonalnych pełnomocników – Adwokatów. Po uzyskaniu tytułu wykonawczego kierujemy sprawy do komorników z którymi współpracujemy od lat, z którymi mamy dobry kontakt i mamy możliwość aktywnego czuwania nad postępowaniem egzekucyjnym.

 

Gruszki na wierzbie nie rosną – pamiętaj o tym

 

Nie ufaj tym co dużo obiecują.

 

Rzetelność naszych informacji dla klienta to podstawa. Nigdy nie otrzymasz obietnic bez pokrycia. Prawo nie jest idealne, dlatego też niczego nie obiegujemy. Proponujemy najlepsze z możliwych sposoby windykacji, ale też informujemy klienta o beznadziejnych przypadkach. Nie zależy nam na pieniądzach klienta, zależy nam na odzyskaniu należności od dłużnika.

 

Czas gra na twoją niekorzyść. Szybkość podjętych działań daje najwięcej możliwości skutecznego dochodzenia należności.

 


BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY POD KĄTEM MOŻLIWOŚCI JEJ ODZYSKANIA – SPRAWDŹ NAS!


 

Kontakt:
Tel. +48 71 707 27 27
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.