Windykacja Grecja

Windykacja - Grecja

Windykacja w Grecji - Windykacja zagraniczna jest niewątpliwie znacznie bardziej skomplikowana a niżeli windykacja w Polsce – każde zlecenie przekazywane do naszej kancelarii jest traktowane indywidualnie.
Windykowana należność w Grecji może stwarzać wiele niejasności i przeszkód natury formalno-prawnej, dlatego też proponujemy wstępną analizę spraw, która jest bezpłatna i niezobowiązująca do zawarcia umowy.

Usługa windykacji należności w Grecji jest przeznaczona dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

Nasza kancelaria w ramach windykacji w Grecji proponuje następujące działania takie jak: prowadzenie negocjacji z dłużnikami, bezpośrednią i pośrednia windykację należności, przeprowadzenie procesów postępowań sądowych  w Grecji lub w Polsce oraz skierowanie sprawy do egzekucji komorniczej oraz bezpośredni nadzór nad komornikiem.

 

Windykacja Grecja – Adwokat chętnie pomoże.

 

Windykacja należności to jedna ze specjalności Kancelarii Adwokackiej adw. Ewy Wąsowicz. Odzyskujemy należności  na terenie całej Unii Europejskiej (nie stanowi dla nas problemu windykacja w Grecji, Anglii, Walii czy też Hiszpanii) przeciwko przedsiębiorcom i osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej. Bogate, wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na skuteczne i szybkie odzyskiwanie należności. Doradzamy w jaki sposób przeprowadzić skuteczne postępowanie przeciwko dłużnikom polskim i transgranicznym. 

 

Dłużnik z Grecji

 

nie chce zapłacić należnych Ci pieniędzy? Skontaktuj się z naszą kancelarią!

 

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY POD KĄTEM REALNOŚCI JEJ ODZYSKANIA.

 

TEL: (+48) 71 707 27 27  - EMAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.