Windykacja Portugalia

Windykacja - Portugalia

Windykacją w Portugalii zajmujemy się kompleksowo. Od chwili zawarcia umowy z naszą kancelarią, adwokaci i windykatorzy podejmują wszelkie możliwe kroki mające na celu skuteczne zaspokojenie Państwa roszczenia. Współpracujemy również z prawnikami na terenie Portugalii dla podniesienia skuteczności.

 

Windykacja - Portugalia

 

Windykacja w Portugalii wygląda trochę inaczej a niżeli w innych rejonach Europy. Znajomość lokalnego rynku i prawa jest nieodzowna. Windykację prowadzimy na każdym etapie, zaczynamy od działań polubownych tj. przedsądowych,  kolejnym etapem jest przeprowadzenie postępowania sądowego  i tutaj mamy kilka opcji w zależności od charakteru zawartej umowy z dłużnikiem portugalskim. Oczywiście po uzyskaniu skutecznym tytułu wykonawczego np. wyroku w Portugalii, europejskiego nakazu zapłaty czy nakazu zapłaty w Polsce zaopatrzonego  w europejski tytuł egzekucyjny skuteczny w Portugalii, kierujemy sprawy do egzekucji komorniczej do określonego miejscowym prawem Komornika sądowego (Processo de execução)

 

Upadłość – Bankructwo w Portugalii

 

Gdy dłużnik z Portugalii ogłosił upadłość nasza kancelaria pomoże Państwa przeprowadzić w tym postępowaniu. Pierwszym i najważniejszym krokiem w postępowaniu upadłościowym jest prawidłowe zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, należy  to zrobić w określonym terminie i w odpowiednim formularzu. Mamy w tym doświadczenie i możemy to dla Państwa wykonać.

 

Windykacja w Portugalii  – Adwokat chętnie pomoże.

 

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY POD KĄTEM REALNOŚCI JEJ ODZYSKANIA.

 

Masz pytania skontaktuj się z nami: tel. (+48) 71 707 27 27 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.