Windykacja Węgry

Windykacja - Węgry

Nasza kancelaria adwokacka prowadzi kompleksowe usługi windykacyjne na Węgrzech.  Windykację na Węgrzech prowadzimy poprzez naszych windykatorów jak również poprzez podmioty partnerskie z Węgier.

 

Windykacja - Węgry

 

Windykacją na Węgrzech zajmujemy się na każdym etapie windykacji, począwszy od działań przedsądowych czyli tzw. Polubownych, poprzez postępowanie sądowe i tutaj mamy kilka opcji w zależności od charakteru zawartej umowy z dłużnikiem węgierskim. Oczywiście po uzyskaniu skutecznym tytułu wykonawczego np. wyroku na Węgrzech, europejskiego nakazu zapłaty czy nakazu zapłaty w Polsce zaopatrzonego  w europejski tytuł egzekucyjny, kierujemy sprawy do egzekucji komorniczej do określonego miejscowym prawem Komornika na Węgrzech.

 

Upadłość na Węgrzech

 

W ramach usług windykacji na Węgrzech pomagamy Państwu również w przypadku upadłości dłużnika, w tym w postępowaniu upadłościowym, układowym czy likwidacyjnym. W przypadku gdy dłużnik ogłosił upadłość, należy zgłosić takową w postępowaniu upadłościowym w określonym terminie i w odpowiednim formularzu. Mamy w tym doświadczenie i możemy to dla Państwa wykonać.

 

Windykacja na Węgrzech – pomoc Adwokata

 

Nasza kancelaria specjalizuje się w windykacji na Węgrzech,  w razie potrzeby pomocy udziela nam również Adwokat z Węgier. Masz pytania skontaktuj się z nami.

 

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY POD KĄTEM REALNOŚCI JEJ ODZYSKANIA.

 

tel. (+48) 71 707 27 27

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.