Windykacja w Mecedonii

Windykacja w Macedonii

Dłużnik z Macedonii nie płaci należności? Nasza kancelaria adwokacka pomoże rozwiązać problem. Proponujemy windykację polubowną i oczywiście przeprowadzenie postępowania sądowego i egzekucyjnego ile to będzie konieczne, pomoże nam w tym macedoński adwokat z którym współpracujemy.

Windykację należności międzynarodowych prowadzimy we wszystkich Państwach Unii Europejskiej jak i poza nią, prowadzimy ją przy udziale naszych lokalnych współpracowników. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie prowadzić postępowania windykacyjne w Macedonii.  Nie stosujemy szablonów, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

 

Windykacja w Macedonii

Kompleksowość postępowania windykacyjnego ma spore znaczenie w skuteczności, dlatego też proponujemy podjęcie następujących kroków:

- wezwanie do zapłaty należności od adwokata – stanowcze (z zachowaniem wymogów prawa polskiego, jak i macedońskiego) przypomnienie o ciążących na kontrahencie obowiązkach może przyczynić się do zapłaty należności przez dłużnika.

- windykacja polubowna (pozasądowa) – w tym zakresie staramy się skontaktować z dłużnikiem bezpośrednio i przeprowadzić negocjację w sprawie spłaty zadłużenia, Windykacja polubowna trwa od powstania zadłużenia (zlecenia nam windykacji) do momentu skierowania sprawy do sądu, zaspokojenia wierzytelności albo jej przeniesienia na inny podmiot (sprzedaży wierzytelności).

 

Windykacja w Macedonii na etapie postępowania sądowego

- w przypadku niemożności dojścia do porozumienia na drodze pozasądowej, pozostaje skierowanie sprawy do sądu. Jednak przed skierowaniem sprawy do sądu, staramy się zweryfikować prawdopodobieństwo odzyskania należności po uzyskaniu tytułu wykonawczego. Nie sposób jest skierować sprawę do sądu jak nie będzie z czego odzyskać należności. Procedury windykacyjne w procesie sądowym w Macedonii wyglądają inaczej niż w Polsce, dlatego też współpracujemy z miejscową kancelarią adwokacką. Adwokat macedoński poprowadzi dla nas kompleksowo proces sądowy.

 

Komornik w Macedonii – egzekucja komornicza

- procedur wyglądają podobnie jak w Polsce, ale dla podniesienia skuteczności współpracujemy w Macedonii w miejscowym adwokatem, który nadzoruje cały proces, aby skuteczność egzekucji komorniczej i odzyskania należności była najwyższa.

 

Dłużnik z Macedonii na giełdzie wierzytelności

- giełda wierzytelności – rejestr dłużników – współpracujemy z międzynarodowymi giełdami wierzytelności, które mają na celu zbycie wierzytelności, jak również wywarcie określonego wpływu na dłużniku celem zmobilizowania go do spłaty długu, informacje o niespłaconych zadłużeniach i podmiotach będących dłużnikami trafiają do publicznej wiadomości.

 

Macedonia - upadłość / bankructwo dłużnika  

 Jeżeli dłużnik ogłosił upadłość należy zgłosić wierzytelność w postępowaniu upadłościowym, nasza kancelaria może taką czynność wykonać dla Państwa, a następnie proponujemy nadzór nad przebiegiem tego postępowania oraz weryfikujemy możliwości skutecznego odzyskania należności.

 

Dłużnik z Macedonii nie płaci?

Windykacja w Macedonii – Pomoc Adwokata

 

Skontaktuj się z kancelarią adwokacką poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń +48 71 707 27 27

Weryfikacja sprawy windykacyjnej jest oczywiście poufna i niezobowiązująca do zawarcia umowy. Skorzystaj bez ryzyka.

 

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY POD KĄTEM REALNOŚCI JEJ ODZYSKANIA.