Slider
Adwokat

Windykacja - Dania

W związku z coraz większą współpracą Polski z Danią  na obszarze gospodarki, jak również wolnego przepływu pracowników, pogłębiają się problemy z odzyskiwaniem należności z rynku duńskiego.

Czytaj więcej: Windykacja - Dania
Adwokat

Windykacja - Austria

Kancelaria adwokacka prowadzi kompleksową obsługę prawną polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, które świadczą swoje usługi na terenie Austrii w handlu transgranicznym, imporcie i eksporcie towarów, jak również w transporcie. Współpracujemy także z osobami fizycznymi.

Czytaj więcej: Windykacja - Austria
Adwokat

Windykacja – Wielka Brytania

Windykacja należności w Wielkiej Brytanii jest dużym problemem od otwarcia rynku na polskich pracowników, jak również firmy z Polski. Ilość naszych obywateli na terenie Anglii, Irlandii, Walii czy Szkocji wielokrotnie się zwiększyła, co za tym idzie ilość problemów z dłużnikami z Wielkiej Brytanii również znacząco wzrosła.

Czytaj więcej: Windykacja – Wielka Brytania
Adwokat

Windykacja - Słowacja

Windykacją należności zajmujemy się na każdym etapie postępowania, począwszy od wstępnych działań polubownym poprzez zastępstwo w procesie sądowym na Słowacji lub w Polsce o Europejki nakaz zapłaty, jak również współpracujemy z komornikami sądowymi ze Słowacji.

Czytaj więcej: Windykacja - Słowacja